Perspi-Guard Maximum 5€9,90

Antiperspirant Perspi-Guard je prípravok, ktorý vám vráti sebavedomie a odstráni všetky nepríjemnosti spojené s nadmerným potením.

Produkt môžete zakúpiť tu:

OBJEDNAŤ  
Dostupné v sieti lekární: Dr.Max, Sunpharma, Schneider , Lekáreň Partner, Vaša lekáreň, Lekáreň Plus, SOS Lekáreň a v každej dobrej lekárni.
Bližšie informácie
Nadmerné potenie je problém, ktorý sa dá ľahko odstrániť. Na verejnosti sa už viac nemusíte stresovať kvôli nepekným škvrnám pod pazuchami a nepríjemnému zápachu. Perspi-Guard maximum 5 je prípravok, ktorý vám vráti sebavedomie a odstráni všetky nepríjemnosti spojené s nadmerným potením.

Ponúka až päťdennú kompletnú ochranu, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete. Aplikuje sa 1 až 2 krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla a hlavu. Perspi-Guard Antiperspirant nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu Perspi-Guard bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. 30 ml balenie vydrží až 3-4 mesiace a je vybavené praktickým rozstrekovačom. Antiperspirant Perspi-Guard je neparfumovaný, môžete ho bez starostí kombinovať s vašim obľúbeným deodorantom alebo parfumom.

Prečo sa trápiť problémom, na ktorý existuje ľahké, dostupné a spoľahlivé riešenie?

Popis produktu
– Vhodné nadmerné potenie pod pazuchami , rukami, nohami a iné časti tela
– Silný a účinný, stačí ho použiť raz či dva krát týždenne
– 30 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní až 3-4 mesiace
– Neparfumovaný, je ho možné kombinovať s deodorantmi i parfumami
– Vhodný pre mužov či ženy
– Klinicky overená funkčnosť
– Dermatologicky testovaný a schválený

Zloženie:
ethanol, voda, chlorid hliníku, chlorohydrát hliníku, glycerín, alcloxa, dimethicone copolyol, propylglykol, triethyl citrátu