Perpsi-Guard Sensitive€24,90

Perpsi-Guard Sensitive je revolučný antiperspirant, nedráždi pokožku preto je vhodné ho použiť na veľmi citlivé miesta.

Produkt môžete zakúpiť tu:

OBJEDNAŤ  
Bližšie informácie
Antiperspirant bez alumínia Perspi-Guard Sensitive je revolučný antiperspirant, neobsahujúci alkohol a hliník. Nedráždi pokožku, je maximálne citlivý a preto ho je možné použiť aj na miesta, kde sa obyčajné antiperspiranty neodporúčajú aplikovať ako napríklad tvár či slabiny. Najlepšiu účinnosť dosiahnete dennou aplikáciou po dobu jedného mesiaca, ďalší mesiac postači aplikovať každý druhý deň. 50ml balenie Vám vydrží až 2 mesiace.

Popis produktu:
- neobsahuje hliník, paraben a alkohol
– maximálne citlivý k pokožke
– požiteľný na všetky problematické miesta vrátane tváre
– funguje ako botulotoxínové injekcie
– 60ml balenie vydrží až 2 mesiace

Čo spôsobuje nadmerné potenie ? Perspi-Guard Sensitive funguje rovnako ako injekcie botulotoxínu. Botulotoxín blokuje proteíny vyvolávajúce uvoľňovanie acetylcholínu a preto je veľmi účinný pri znižovaní produkcie potu. Acetylcholín je chemický neurotransmiter produkovaný v ľudskom tele, ktorý posunie informáciu nervovému systému, kedy sa má telo potiť. Dôsledkom vytvorenia veľkého množstva tejto látky v našom tele sa začína naše telo nadmerne potiť. Perpsi – Guard Sensitive bol vyvinutý tak, aby zabránil vzniku nadmerného množstva tejto látky a udržal potenie na normálnej úrovny. Pentapeptid, vyskytujúci sa zvyčajne v krémoch proti starnutiu a ďalšie posilňovače, ako je čajovníkový či citrónový olej, tvoria základné zložky tohto prípravku. Vďaka nim preniká hlboko do pokožky, kde účinne blokuje proteíny, ktoré vysielajú signály potným žľazám.

Perspi – Guard Sensitive môžete použiť samostatne proti nadmernému poteniu, ale tiež ako podporný prostriedok zvyšujúci efekt botulotoxínových injekcií, čím zároveň znížite ich množstvo. Vedecké štúdie preukázali, že Perspi-guard Sensitive má rovnakú účinnosť ako silné antiperspiranty, ktoré obsahujú 10% chloridu hlinitého. Preto je tento prípravok tak atraktívny oproti bežným antiperspirantom neobsahujúcim hliník, pretože tie ponúkajú iba obmedzenú ochranu proti potu a zápachu.